Trakų seniūnija
Vytauto g. 33, LT-21106 Trakai
Telefonas: (528) 55730, el. p. trakai@trakai.lt
Darbo laikas: I-IV 8.00-17.00
V 8.00-15.45, pietūs 12.00-12.45

Lankytojai

  Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Primename apie saugų tvarkymąsi savo namų kiemuose, pievose ir miškuose Spausdinti
2020-03-26

Mieli trakiečiai ir visos mūsų seniūnijos gyventojai!

Nors šiuo metu daugiausiai kalbame apie koronavirusą ir jo plitimą, tačiau gyventojams noriu priminti ir apie saugų tvarkymąsi savo namų kiemuose, pievose ir miškuose.

Vakar gavome Trakų miesto gyventojų nusiskundimų, kad negalėjo atidaryti savo langų ir vėdinti patalpų, nes akis ir gerklę griaužė aitrus dūmų kvapas, sklindantis nuo paežerės Vytauto gatvėje Totoriškių ežero pakrantėje. Aplinkos apsaugos agentūra apie šį incidentą informuota.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Aplinkos ministro 1999 m. rugsėjo 1 d. įsakymo Nr. 269 „Dėl aplinkos apsaugos reikalavimų deginant sausą žolę, nendres, šiaudus bei laukininkystės ir daržininkystės atliekas patvirtinimo" 5 punktu, draudžiama deginti atliekas miestuose ir miesteliuose - atliekų deginimas yra teisiškai reglamentuotas griežtai laikantis aplinkosaugos reikalavimų, o pažeidėjams gresia baudos. Suprantama, kad atėjus pavasariui norisi pasitvarkyti, tačiau darykime tai atsakingai.

Bet ne baudomis norisi drausminti žmones, o pažadinti sąmoningumą ir atsakingumą – juk gyvename vieni šalia kitų. Mielieji, saugokime gamtą, save ir esančius greta.

Trakų seniūnijos seniūnė Vilma Puišienė

 

Trakų seniūnija. trakai@trakai.lt