Trakų seniūnija
Vytauto g. 33, LT-21106 Trakai
Telefonas: (528) 55730, el. p. trakai@trakai.lt
Darbo laikas: I-IV 8.00-17.00
V 8.00-15.45, pietūs 12.00-12.45

Lankytojai

  Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Prasideda “Trakų fanfarinė savaitė” ir muzikos festivalis „Mes sveikinam Trakus“ Spausdinti
2012-08-01

Liepos 30 – rugpjūčio 5 dienomis Trakuose vyks aštuntoji vasaros meistriškumo mokykla „Trakų fanfarinė savaitė“ ir devintasis muzikos festivalis „Mes sveikinam Trakus“.

Šiais metais tarptautinėje vasaros meistriškumo mokykloje dirbs Lietuvos džiazo meistrai –  saksofonininkas Vytautas Labutis, trimitininkas Valerijus Ramoška, pianistas Dmitrij Golovanov, atlikėjai ir pedagogai iš Švedijos – trimitininkas Per Ivarsson, trombonininkas Lars Ragnar Karlin ir perkusininkas Bo Håkanson, lietuvis trimitininkas, šiuo metu gyvenantis ir dirbantis Suomijoje – Tomas Gricius, eufonininkas iš Didžiosios Britanijos, be kurio neįsivaizduojama nė viena „Trakų fanfarinė savaitė“ – Steven Mead, jaunas ir perspektyvus Lietuvos tūbininkas Laimonas Masevičius, orkestro dirigentas iš Belgijos Luc Vertommen.

Susidomėjimas projektu pasireiškia kasmet vis didėjančiu dalyvių skaičiumi – šiemet jų jau virš šimto! Tai muzikuojantis jaunimas iš Lietuvos ir užsienio.

Projekto metu švietimo ir kultūros darbuotojai galės tobulintis nemokamuose kvalifikacijos kėlimo kursuose.

Visą savaitę nuo ryto iki vakaro vyks intensyvus mokymasis, o kiekvieną darbo dieną vainikuos įvairiose erdvėse vykstantys profesionalių muzikantų ir talentingo jaunimo koncertai. Šiais metais jų net vienuolika! Daugiau informacijos: http://fanfareweek.trakai.lt/

Trakų meno mokyklos informacija
 

Trakų seniūnija. trakai@trakai.lt