Trakų seniūnija
Vytauto g. 33, LT-21106 Trakai
Telefonas: (528) 55730, el. p. trakai@trakai.lt
Darbo laikas: I-IV 8.00-17.00
V 8.00-15.45, pietūs 12.00-12.45

Lankytojai

  Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kandidatų į seniūnaičius kėlimas ir registravimas Spausdinti
2012-02-20

Primename, kad kandidatus į seniūnaičius gali siūlyti gyventojai, nevyriausybinės organizacijos, asociacijos, įstaigų ir organizacijų kolektyvai, veikiantys seniūnijoje. Asmuo gali pats siūlyti savo kandidatūrą į seniūnaičius, tik jis privalo surinkti ne mažiau kaip 50 toje seniūnaitijoje gyvenančių pilnamečių gyventojų parašų, palaikančių jo kandidatūrą į seniūnaičius. Ta pačia tvarka iškelti kandidatūrą į seniūnaičius gali ir patys gyventojai.

Kandidatais į seniūnaičius negali būti keliami savivaldybių tarybų nariai, teisėsaugos institucijų (įstaigų) tarnautojai ir darbuotojai. Kandidatu į seniūnaičius gali būti tik toje seniūnijoje, kurios seniūnaičiu siūlomas rinkti, deklaravęs gyvenamąją vietą pilnametis veiksnus asmuo,

Kandidatų į seniūnaičius registracija seniūnijose baigiama ne vėliau kaip prieš 10 kalendorinių dienų iki seniūnaičių rinkimų.

Kandidatas į seniūnaičius seniūnijai turi pateikti:

– prašymą arba sutikimą, jei pasiūlo kandidatūrą gyventojai, nevyriausybinės organizacijos, asociacijos, įstaigų ir organizacijų kolektyvai; prie prašymo ar sutikimo pridedami ir gyventojų parašai (jeigu to reikia).

– pažymą apie deklaruotą gyvenamąją vietą;

– gyvenimo aprašymą (CV);

– vieną 3x4 nuotrauką.

Kandidatas gali atšaukti savo kandidatūrą iki balsavimo pradžios paskelbimo. Atšaukdamas kandidatūrą kandidatas seniūnui turi pateikti rašytinį atsisakymą.

 

Trakų seniūnija. trakai@trakai.lt