Trakų seniūnija
Vytauto g. 33, LT-21106 Trakai
Telefonas: (528) 55730, el. p. trakai@trakai.lt
Darbo laikas: I-IV 8.00-17.00
V 8.00-15.45, pietūs 12.00-12.45

Lankytojai

  Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Nuo š. m. birželio 1 d. teritorijas šalia daugiabučių tvarkysis pastatų savininkai Spausdinti
2014-05-30

Seniūnijų seniūnai informuoja, kad dėl priskirtų tvarkomų teritorijų ribų nustatymo daugiabučių namų administratoriai ar bendrijos turi kreiptis į seniūnijas iki 2014 m. birželio 13 d.

 

Trakų rajono savivaldybės taryba 2014 m. vasario 6 d. sprendimu Nr. S1-8 „Dėl Trakų rajono savivaldybės miestų ir kitų gyvenamųjų vietovių tvarkymo ir švaros taisyklių pakeitimo“ patvirtino nuostatą, kuri nuo š. m. birželio 1 d. įpareigoja Trakų rajono savivaldybės daugiabučių namų gyventojus savarankiškai organizuoti Trakų rajono savivaldybės miestų ir kitų gyvenamųjų vietovių tvarkymo ir švaros taisyklių įgyvendinimą nesuformuotoje, bet faktiškai naudojamoje teritorijoje apie daugiabutį namą.

Trakų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2014 m. gegužės 28 d. įsakymu Nr. P2-624 „Dėl Trakų rajono savivaldybės miestų ir kitų gyvenamųjų vietovių tvarkymo ir švaros taisyklių įgyvendinimo tvarkos aprašo tvirtinimo“ patvirtintu „Trakų rajono savivaldybės miestų  ir kitų gyvenamųjų vietovių tvarkymo ir švaros taisyklių įgyvendinimo tvarkos aprašu” nustatyti  taisyklių įgyvendinimo principai ir apibrėžtos priskirtos teritorijos.

Kas yra priskirta teritorija?

Priaskirta tvarkymo teritorija šalia daugiabučio formuojama ir tvirtinama kiekvienam pastatui, dalyvaujant šio pastato savininkams (valdytojams).

Asmenys tvarko ir prižiūri teritoriją, apibrėžtą teritorijų planavimo dokumentuose, arba prižiūrima teritorija laikoma iki gretimos teisės aktų nustatyta tvarka priskirtos ar faktiškai naudojamos teritorijos, bet ne daugiau kaip20 metrųnuo pastatų išorinių atitvarų.

Pastatui negali būti priskirta teritorija: gatvės, šaligatvių, važiuojamosios dalies, antžeminių inžinerinių įrenginių apsaugos zonos, alėjos, bendrojo naudojimo atliekų (bendrųjų komunalinių, antrinių, žaliųjų) surinkimo vietos.

Suformuotoje teritorijoje turi būti numatytos barstymo medžiagų atsargų kaupimo vietos. Žaliosios atliekos paliekamos tam skirtose, seniūnijos nurodytose vietose. 

Po žiemos, nutirpus sniegui ir ledui, priskirtose teritorijose privaloma baigti pavasarinio valymo darbus per 20 dienų, bet ne vėliau iki einamųjų metų balandžio 30 d.

Savivaldybės administracijos informacija

Atnaujinta 2014-06-13
 

Trakų seniūnija. trakai@trakai.lt